SIA SABIEDRĪBA IMS

SIA SABIEDRĪBA IMS


 

 


Ražošanas komplekss SIA ”SABIEDRĪBA IMS” ir izvietots Rīgas jūras līča krastā 95 km attālumā no Rīgas, zvejnieku ciematā Mērsrags, ostas teritorijā. Galvenais birojs atrodas Rīgā.

Uzņēmums tika dibināts izmantojot kā bāzi zivju konservu ražotni, kurai 30 gadu ilgas darbības laikā ir izveidojušas stabilas tradīcijas augstās kvalitātes zivju konservu ražošanā.

Kompānijai ir pašu attīrīšanas iekārtas, konservu cehs ar jaudu 20 tonnas kūpinātas izejvielas diennaktī; uzņēmums nodrošina pilnu tehnoloģisko ciklu zivju konservu ražošanai 2 milj. kārbu mēnesī apmērā. Augsti kvalificēto strādnieku un speciālistu ar ilggadēju pieredzi zivju nozarē darbs komandā ļauj uzņēmumam ražot augstvērtīgo produkciju un sniegt pilnu pakalpojumu kompleksu.

Uzņēmums ir ieguvis ЕС atzinumu (А 004549), mūsu produkcija atbilst Eiropas kvalitātes prasībām.

Mūsu rūpnīca piedāvā Pircēju uzmanībai plašu zivju konservu sortimentu dažādos iepakojuma veidos: savā sulā, eļļā, tomātu mērcē, ka arī konservus «Mencu aknas» un «Šprotu pastēte»; no okeāna zivīm (skumbrijām, siļķēm, sardīnēm, sardinellām) un Baltijas jūras zivīm (brētliņām, reņģēm); klasiskās apaļajās kārbās (100, 160 un 240 g net.) un “Club” 125g.

Lielākā produkcijas daļa tiek ražota no mūsu reģiona tradicionālajām zivīm: brētliņām un reņģēm. Tās ir slavenas “Rīgas šprotes eļļā”, “Baltijas sardīnes eļļā” un “Baltijas sardīnes tomātu mērcē”.

Mūsu produkcijas plašais sortiments un iepakojuma dažādība, kā arī iespēja ražot preci saskaņā ar Pircēju individuālajām vēlmēm un rūpnīcas reģistrācija FDA, ASV (FCE 10289), veicina mūsu produkcijas pieprasījumu daudzu pasaules valstu tirgos.
LV    RU   ENG