BIEDRĪBA RĪGAS SPROTES

 

 

 

 

KONTAKTI

BIEDRĪBA RĪGAS ŠPROTES ir neatkarīga sabiedriska organizācija, kur brīvprātīgi apvienojušies Latvijas zivju pārstrādes uzņēmumi: SIA UNDA, SIA RĀNDA, SIA SABIEDRĪBA IMS, A/S BRĪVAIS VILNIS, SIA GAMMA-A, SIA LĪCIS-93, SIA KARAVELA, kas ražo konservus “Rīgas šprotes eļļā”.

Konservi “Rīgas šprotes eļļā” ir augstvērtīgs delikatešu produkts, ražots no Baltijas jūras brētliņām un kvalitatīvas augu eļļas, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju un augsti kvalificētu darba spēku.

Biedrība izveidota 1996.gadā, lai Latvijā un ārvalstīs tiesiski aizsargātu savu intelektuālo īpašumu (patentu, preču zīmes u.c.), izstrādātu rekomendācijas konservu “Rīgas šprotes eļļā” ražošanas aktivizēšanai, kvalitātes un konkurētspējas nodrošināšanai. Tās darbu vada padome.

Biedrība aktīvi piedalās Latvijas zivsaimniecības jautājumu risināšanā un uzņēmumu interešu aizstāvēšanā.

BIEDRĪBA RĪGAS ŠPROTES Latvijā un ārvalstīs ir reģistrējusi vairākas individuālās un kolektīvās preču zīmes.

Uzņēmumi, kas apvienojušies šajā sabiedrībā un ražo konservus “Rīgas šprotes eļļā”, vadās pēc Latvijas standarta LVS 27:2008 “Zivju konservi. Rīgas šprotes eļļā. Šprotes eļļā.” noteikumiem.

Zivju konservi tiek fasēti dažādā iepakojumā, noformēti atbilstoši patērētāju pieprasījumam un eksportēti uz aptuveni 30 valstīm. Konservi "Rīgas šprotes eļļā" vairākkārt sņēmuši atzinību starptautiskajās izstādēs.
LV    RU   ENG